Views Json Source (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
