Views Json Source (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси

en: contains
bg: съдържание
