Views Json Source (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: All
ka: ყველა

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
