Views Json Source (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: contains
lt: turi

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
