Views Jump Menu (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Jump Menu
de: Sprungmenü

en: URL field
de: URL-Feld

en: Wrapper class
de: Klasse für umgebende Elemente

en: Label field
de: Beschriftungsfeld

en: Select text
de: Text für die Auswahl
