Views Jump Menu (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Class
fr: Classe

en: Jump Menu
fr: Menu de saut

en: URL field
fr: Champ URL

en: Jump menu
fr: Menu de saut

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: Label field
fr: Champ étiquette
