Views Jump Menu (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Class
es: Clase

en: Jump Menu
es: Menú de salto

en: About
es: Acerca de

en: URL field
es: Campo de URL

en: Jump menu
es: Menú saltar

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio
