Views Jump Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Class
ja: クラス

en: Jump Menu
ja: ジャンプメニュー

en: About
ja: アバウト

en: Jump menu
ja: ジャンプメニュー

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス
