Views Jump Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Class
ro: Clasă

en: About
ro: Despre

en: URL field
ro: câmp URL

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului
