Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Class
et: Klass

en: About
et: Programmist

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass
