Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Views
id: View

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Class
id: Kelas

en: About
id: Tentang

en: Jump menu
id: Menu Cepat

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus
