Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Jump Menu
oc: Menú de saut

en: About
oc: A prepaus

en: Jump menu
oc: Menú de saut

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)
