Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Class
pl: Klasa

en: Jump Menu
pl: Szybkie menu

en: About
pl: O stronie

en: URL field
pl: Pole URL

en: Jump menu
pl: Szybkie menu

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego
