Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Class
hu: Osztály

en: Jump Menu
hu: Ugró Menü

en: About
hu: Leírás

en: URL field
hu: URL-mező

en: Jump menu
hu: Ugró menü

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Select text
hu: Kiválasztás szövege
