Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Jump Menu
bo: འཆོང་རྒྱག་གི་གདམ་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Jump menu
bo: མཆོང་ལྡིང་གི་གདམ་ཐོ
