Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Class
da: Klasse

en: Jump Menu
da: Jump-menu

en: About
da: Om

en: URL field
da: URL-felt

en: Jump menu
da: Jump-menu

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse
