Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Class
gl: Clase

en: About
gl: Información

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
