Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Class
tr: Sınıf

en: About
tr: Hakkında

en: Jump menu
tr: Menüye sıçra

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı
