View kanban bootstrap (1.0.18) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
