View kanban bootstrap (1.0.19) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Medium
et: Keskmine

en: Desc
et: Kahanev

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Apply
et: Rakenda

en: Loading
et: Laadimine

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Asc
et: Kasvav
