View kanban bootstrap (1.0.24) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে

en: About
bn: সম্পর্কে
