View kanban bootstrap (1.0.24) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
