View kanban bootstrap (1.0.24) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Apply
cs: Použít

en: Loading
cs: Načítání

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: List field
cs: Zobrazit v seznamu

en: Asc
cs: Vzestupně
