View kanban bootstrap (1.0.25) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Medium
bs: Srednje

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
