View kanban bootstrap (1.0.25) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
