View kanban bootstrap (1.0.25) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
