Views link area (2.0.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Language
gl: Idioma

en: Link
gl: Ligazón

en: Views
gl: Vistas

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: External
gl: Externo

en: Title text
gl: Texto do título

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Target
gl: Destino

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo

en: Current language
gl: Lingua actual

en: Use absolute path
gl: Usar ruta absoluta

en: Replace spaces with dashes
gl: Remprazar espazos con guións

en: External server URL
gl: URL de servidor externo

en: Include destination
gl: Incluír destino
