Views link area (2.0.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Language
he: שפה

en: Link
he: קישור

en: Views
he: היבטים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: External
he: חיצוני

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי
