Views link area (2.0.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Language
pl: Język

en: Link
pl: Odnośnik

en: Views
pl: Widoki

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: Target
pl: Cel

en: Capitalize first letter
pl: Każda pierwsza litera wyrazu wielką

en: No transform
pl: Nie przekształcaj

en: Upper case
pl: Duże litery

en: Lower case
pl: Małe litery

en: Capitalize each word
pl: Każde słowo zaczynaj dużą literą

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: Prefix text
pl: Prefiks

en: Suffix text
pl: Sufiks

en: Current language
pl: Obecny język

en: Use absolute path
pl: Użyj ścieżki bezwględnej

en: Rel Text
pl: Tekst Rel

en: Replace spaces with dashes
pl: Zamieniaj spacje na myślnik

en: External server URL
pl: Adres URL serwera zewnętrznego

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
pl: Odnośniki do zewnętrznego serwera w formie pełnych adresów: np. 'http://www.przyklad.pl' lub 'www.przyklad.pl'.

en: Transform the case
pl: Zmień wielkość czcionki

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
pl: Dołącz parametr "destination" do donośnika aby przekierować użytkownika do pierwotnego widoku po zakończeniu działania odnośnika.

en: Should replacement tokens be used from the first row
pl: Czy wzorce podstawiania powinno stosować się od pierwszego wiersza

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
pl: Jak przekształcać wielkość liter w wartości filtra podczas wyświetlania ścieżek URL.
