Views link area (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Link
vi: Liên kết

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: External
vi: Bên ngoài

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: Link class
vi: Class liên kết

en: Capitalize first letter
vi: Đổi kí tự đầu tiên thành chữ hoa

en: No transform
vi: Không biến đổi

en: Upper case
vi: Chữ hoa

en: Lower case
vi: Chữ thường
