Views link area (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Language
ca: Llengua

en: Link
ca: Enllaç

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: External
ca: Extern

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Title text
ca: Text del títol

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Capitalize first letter
ca: La primera lletra en majúscules

en: No transform
ca: No transformis

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Capitalize each word
ca: Posa en majúscules cada paraula

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Suffix text
ca: Text sufix

en: Current language
ca: Llengua actual

en: Use absolute path
ca: Utilitza camins absoluts

en: Rel Text
ca: Text rel

en: Replace spaces with dashes
ca: Substitueix els espais per guions

en: External server URL
ca: URL del servidor extern

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
ca: Enllaceu a un servidor extern utilitzant una URL completa: p. ex. 'http://www.example.com' o 'www.example.com'.

en: Transform the case
ca: Canvia la caixa

en: Include destination
ca: Incloure destinació

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
ca: Quan imprimiu els camins URL, com transformar el cas del valor del filtre.
