Views link area (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Language
fa: زبان

en: Link
fa: پیوند

en: Views
fa: نماها

en: Link text
fa: متن پیوند

en: External
fa: خارجی

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Target
fa: مقصد

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Suffix text
fa: متن پسوند

en: External server URL
fa: آدرس سرور خارجی

en: Include destination
fa: افزودن مقصد
