Views link area (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Language
ka: ენა

en: Link
ka: ბმული

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: External
ka: გარე
