Views link area (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Link
eu: Esteka

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Title text
eu: Izenburuaren testua
