Views link area (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Language
te: భాష

en: Link
te: లింకు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Current language
te: ప్రస్తుత భాష
