Views link area (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Language
oc: Lenga

en: Link
oc: Ligam

en: Views
oc: Vistas

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: External
oc: Extèrne

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: Target
oc: Cibla

en: Capitalize first letter
oc: Metre la primièra letra en majuscula

en: No transform
oc: Aucune transformation

en: Upper case
oc: Majusculas

en: Lower case
oc: Minusculas

en: Capitalize each word
oc: Metre cada mot en majusculas

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix

en: Suffix text
oc: Tèxte de suffixe

en: Current language
oc: Lengatge actual

en: Use absolute path
oc: Utilizar un camin absolut

en: Rel Text
oc: Tèxte Rel

en: Replace spaces with dashes
oc: Remplaçar los espacis per de jonhents

en: External server URL
oc: URL del servidor externe

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
oc: Pointe cap a un servidor externe amb una URL completa : ex. 'http://www.example.com' o 'www.example.com'.

en: Transform the case
oc: Cambiar la casse

en: Include destination
oc: Inclure la destinacion
