Views link area (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Language
mr: भाषा

en: Link
mr: दुवा

en: Views
mr: याद्या
