Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Fade
de: Überblenden

en: Slow
de: Langsam

en: Fast
de: Schnell

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Configure advanced options.
de: Erweiterte Optionen einstellen.

en: Load more
de: Mehr laden
