Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
