Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته
