Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Slow
pt: Devagar

en: Fast
pt: Rápido

en: Advanced Options
pt: Opções Avançadas

en: Pagination
pt: Paginação
