Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Effect Speed
uk: Швидкість ефекту

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Effect Type
uk: Тип ефекту

en: Content selector
uk: Селектор матеріалу
