Views Load More (2.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Effect Speed
ru: Скорость эффекта

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Load more
ru: Показать больше
