Views Load More (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Pagination
sv: Paginering
