Views Load More (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Pagination
fi: Sivutus
