Views Load More (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Effect Type
fr: Type d'effet

en: Content selector
fr: Sélecteur de contenu
