Views Load More (2.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Content selector
ja: コンテンツ選択肢
