Views Load More (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Pagination
nl: Paginering
