Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Field
ast: Campu
