Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད
